Temple Beach Hotel

Temple Beach Otel Didim’in en gözde sahili ve eğlencenin merkezi olan Altınkum Sahil yolu üzerinde konumlandırılmış olup , Altınkum Plajına 30 Metre mesafede hizmet vermektedir.

Temple Beach Otel Didim’in en gözde sahili ve eğlencenin merkezi olan Altınkum Sahil yolu üzerinde konumlandırılmış olup , Altınkum Plajına 30 Metre mesafede hizmet vermektedir. Plaja yürüme mesafesinde ki otelimiz , avantajlı bir konuma sahip olup, Otogar’a 2,5 Km, Bodrum Havaalanına 75 Km ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 135 Km de konumlanan tesisimiz ulaşım, eğlence ve Didim’i keşfedebilmeniz açısından size kolaylık sunmaktadır. Açık havuz kenarında Ege'nin içinizi ısıtan güneşinin altında uzanırken, Havuz Bar’da yer alan alkollü - alkolsüz içecekleri ve kokteylleri ile serinleyip tatilinizin keyfine varabilirsiniz.

Pre Reservation Form

Many domestic or foreign tourists who visit Didim/Altinkum for vacation where is a touristic town have considered INCE KAR / CEINKA Tourism and Travel Agency to be their second home in Didim/Altınkum since they are really satisfied with their Airport Transfers, and we have considered them to be our friends.