Medusa House Otantik Hotel

Didim'e geldiğinizde Apollon tapınağının ardından bahçe içinde küçük şirin bir ev olarak karşılar sizi Medusa House. Bir an için evinize geldiğiniz duygusuna kapılırsınız. Oysa Medusa House bir butik oteldir.

Didim'e geldiğinizde Apollon tapınağının ardından bahçe içinde küçük şirin bir ev olarak karşılar sizi Medusa House. Bir an için evinize geldiğiniz duygusuna kapılırsınız. Oysa Medusa House bir butik oteldir. Ve siz büyük ihtimalle didim'e tatile gelmişsinizdir, belki bir iş gezisi, yahut kalabalıktan, trafikten, her şeyden, hatta belki kendinizden bile kaçmışsınızdır. Buna rağmen egenin bu eşsiz beldesinde denizle, güneşle ve yine en çok kendinizle buluşmak istiyorsunuz: Kaçtığınız değil, içinizdeki kendinizle.. Pırıl pırıl bir denize girip yüzecek,güneşin tatlı yakıcılığını teninizde hissedecek ve akşamın serin yorgunluğuyla sessiz sakin bir avluda çayınızı yudumlayacaksınız. Belki kitabınızı okuyacak, belki de müzik dinleyeceksiniz. İşte bütün efsun o zaman başlayacak; siz her şeyden habersiz. Bazen tekir mırıl mırıl dolanıp geçiverecek yanınızdan, bazende ada uzun kulaklarıyla gelip çömeliverecek dizinizin dibinde. Ruhunuzun derinliklerinde bir kahin edasıyla dolaşırken duyduğunuz huzuru tanımlayamayacaksınız. Olsa olsa 'evimde gibi' diyeceksiniz.

Pre Reservation Form

Many domestic or foreign tourists who visit Didim/Altinkum for vacation where is a touristic town have considered INCE KAR / CEINKA Tourism and Travel Agency to be their second home in Didim/Altınkum since they are really satisfied with their Airport Transfers, and we have considered them to be our friends.